Agroturystyka Mielno

Liczba ofert: 0

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będzie agroturystyka, Mielno noclegi to idealny wybór na wczasy w Pomorzu Zachodnim

Mielno stanowi doskonałe miejsce na urlop nad morzem. W sezonie letnim miasteczko tętni życiem, oferuje liczne atrakcje dla turystów w każdym wieku i dysponuje świetną bazą noclegową.  Mielno jest popularną miejscowością letniskową w powiecie koszalińskim, położoną nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Świetnie przygotowane plaże, strzeżone wyznaczone kąpieliska gwarantują udany pobyt. Planując noclegi w Mielnie na turystów czeka wiele atrakcji, które pozwolą lepiej poznać tutejszą kulturę i obyczaje. Ponadto miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą uprawiać sporty wodne, turystykę rowerową i pieszą. Warto dodać, że na noclegi nad morzem chętnie decydujemy się poza sezonem letnim. 

Co warto zwiedzić wybierając agroturystyka w Mielnie?

Agroturystyka to popularna forma na nocleg, dlatego warto zwrócić uwagę na lokalizację i odległość od atrakcji jakie chcemy zobaczyć. Wśród największych atrakcji w Mielnie są:

- strzeżone kąpieliska

- Promenada Przyjaźni (liczy ok. 1,5)

- pomnik Morsa

- Pomnik Lotników

- Park Nadmorski ze Starym Słowiańskim Grodziskiem

- Kosmiczny Labirynt Mielno

- Labiryntowe Pole

- bunkry wojenne

- Szlaki piesze i rowerowe

- przystanie rybackie w dzielnic Unieście oraz jezioro Jamno

Jakie są najpopularniejsze gospodarstwa agroturystyczne w Mielnie? 

Gospodarstwa agroturystyczne, które cieszą się największą popularnością to te zlokalizowane blisko plaży. Turyści decydują się także na noclegi z wyżywieniem, co pozwala zaoszczędzić czas i poczuć się jak na prawdziwych wakacjach, gdzie nic nie musimy robić. 

Ile kosztuje nocleg w gospodarstwie agroturystycznym?

Koszty pobytu nad morzem dzielą się na sezon niski, średni i wysoki. Jest to uzależnione od danego miesiąca. Wybierając agroturystykę w Mielnie ceny uzależnione są także od długości pobytu oraz ilości osób, średnio ceny wahają się między 40 a 80 zł za osobę.

Jakie gospodarstwo agroturystyczne wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Rodziny z dziećmi, które wybierają agroturystykę zazwyczaj biorą pod uwagę atrakcje jakie oferują gospodarze. Dla dzieci najważniejszy jest kącik zabaw, zewnętrzny plac zabaw, trampoliny, zjeżdżalnie, mini ścianki wspinaczkowe oraz możliwość obcowania ze zwierzętami domowymi, które sami mogą dokarmiać, stanowi to olbrzymią frajdę. Ważne są także odległości od Aquaparków, stadniny koni, parków linowych czy rozrywki.