Hostele Mielno

Liczba ofert: 0

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą hostele, Mielno noclegi to idealny wybór na wczasy w Pomorzu Zachodnim

Mielno jest doskonałym miejscem na wakacyjny wypoczynek. Miejscowość ta posiada świetną bazę noclegową, która zapewni udany pobyt. W Mielnie dostępne są dwa kąpieliska morskie a także przystań rybacka. Ciekawe jest też położenie miejscowości tj. pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim, co jest jej największym atutem. Na pewno warto udać się pod Pomnik Morsa, atrakcja dla miłośników morskich kąpieli w niskich temperaturach wody, przy nim spotykają się grupy tzw. Morsów aby rozpocząć lub zakończyć sezon na morsowanie. Przez Mielno prowadzi wiele ścieżek rowerowych, dzięki którym można wiele zwiedzić, warto też przejść się piękną aleją lipową z Mielna do Mielenka.

Co warto zwiedzić wybierając hostele w Mielnie? 

Najciekawszą atrakcją jest Promenada Przyjaźni, która tętni życiem prawie przez całą dobę. Spotkamy tu ulicznych grajków, mimów, kramy z pamiątkami, lodami czy goframi. Ponadto mieleńska plaża przyciąga turystów, jest szeroka, czysta i strzeżona a wokół niej znajdują się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki itp. Koniecznie trzeba zobaczyć Pomnik Lotników oraz powojenne bunkry. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, turyści wybierają się na spacery wzdłuż plaży lub dancing, gdzie wieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem, można tu kupić widokówki, pamiątki lub wiele innych rzeczy. Warto także udać się nad jezioro Jamno, to doskonałe miejsce dla rybaków oraz miłośników sportów wodnych. 

Jakie są najpopularniejsze hostele w Mielnie?

Hostele cieszą się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Zwracają oni uwagę na położenie hostelu oraz dodatkowe udogodnienia, tak aby podróżując zabierać ze sobą jak najmniej rzeczy. Komfort i wygoda w pokojach hostelowych są szczególnie brane pod uwagę, ważne są dostępne ręczniki, kosmetyki, suszarki itd.  

Ile kosztuje nocleg w hostelu w Mielnie?

Noclegi w hostelu często są negocjowane, zależą od długości pobytu, ilości osób oraz sezonu. Średnia cena za nocleg waha się między 75 a 99 zł.

Jakie hostele wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Hostele zapewniają doskonałe warunki noclegowe i bytowe dla rodzin z dziećmi. Warto wybrać taki hostel, w którym jest sala zabaw, basen oraz odpowiednie wyżywienie.