Ośrodki wypoczynkowe Mielno

Liczba ofert: 3
(0 opinii)
Mielno, Północna , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Mielno
Recepcja w budynku czynna jest całodobowo. Obiekt
jest na terenie ogrodzonym, dozorowany przez 24 godziny przez firmę ochroniarską.
Od 200 zł
(0 opinii)
Domki Letni Raj - Mielenko
Mielenko, Bzów 12 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Mielenko
Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanych parterowych domków
4-6 os. Znajdujących się w małej, cichej miejscowości Mielenko oddalonej 2km od Mielna. Odległość do morza 800m.
Od 50 zł
(0 opinii)
Apartament Mielno-Holiday 401, nad samym morz ...
Mielno, Generała Stanisława Maczka 34/401 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Apartamenty Mielno
Mielno-Holiday-Apartments położony jest w odległości 70 m.
od morza i 100 m. od Jeziora Jamno, niecałe 800 m. od kanału Jemneńskiego łączącego jezioro z

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą ośrodki wypoczynkowe, Mielno noclegi to idealny wybór na wakacje na Pomorzu Zachodnim

Mielno jest znaną turystyczną miejscowością nadbałtycką, która znajduje się w powiecie koszalińskim na Wybrzeżu Słowińskim. Co ciekawe położenie tej miejscowości czyli między jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim jest jego ogromnym atutem. Doceniają to wędkarze oraz miłośnicy sportów wodnych. Tutejsze plaże i kąpieliska są świetnie przygotowane, strzeżone z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym. Tutejsza baza noclegowa rozwinięta jest bardzo dobrze, zapewnia doskonałe warunki i atrakcje o każdej porze roku. Mielno stanowi doskonałą bazę wypadową wakacje. 

Co warto zwiedzić wybierając ośrodki wypoczynkowe w Mielnie? 

Atrakcje w Mielnie cieszące się największym zainteresowaniem przez turystów to: Labiryntowe Pole, powojenne bunkry, Kosmiczny Labirynt, ciekawe szlaki piesze i rowerowe, Promenadę Przyjaźni, szerokie i piaszczyste plażę i kąpieliska, które w wyznaczonych miejscach są strzeżone przez ratowników WOPR, pomnik Morsa, Park Nadmorski ze Starym Słowiańskim Grodziskiem, Pomnik Lotników oraz przystanie rybackie nad jez. Jamno i w Unieściu, Park Linowy. Mielno oferuje szereg licznych atrakcji dostępnych przez cały rok, choć najwięcej turystów wybiera noclegi w Mielnie latem.

Jakie są najpopularniejsze ośrodki wypoczynkowe w Mielnie?

Ośrodki wypoczynkowe, które zapewniają noclegi z wyżywieniem są najczęściej wybierane przez turystów. Popularne są także te z basenem i możliwością przywiezienia zwierząt. Turyści także wybierają noclegi blisko morza.

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wypoczynkowym w Mielnie?

Ośrodki wypoczynkowe w Mielnie dysponują pokojami o wysokim standardzie a co za tym idzie wyższą ceną. Cena za nocleg w ośrodku wypoczynkowym w Mielnie zależy przede wszystkim od długości pobytu oraz ilości osób. Średnia cena za dobę wynosi 70 zł z wyżywieniem.

Jakie ośrodki wypoczynkowe wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Najlepsze ośrodki wypoczynkowe dla rodzin z dziećmi to te, które posiadają miejsca do zabaw dla najmłodszych. Są to sale zabaw z grami planszowymi, basenami z kulkami, konsolami oraz domkami i placami zabaw. Ważne są także wyposażenia pokoi, które również przystosowane są dla dzieci w każdym wieku.