Ośrodki wczasowe Mielno

Liczba ofert: 1
Od 200 zł
(0 opinii)
Domki Letni Raj - Mielenko
Mielenko, Bzów 12 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe Mielenko
Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanych parterowych domków
4-6 os. Znajdujących się w małej, cichej miejscowości Mielenko oddalonej 2km od Mielna. Odległość do morza 800m.

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą ośrodki wczasowe, Mielno noclegi to idealny wybór na wakacje nad Morzem Bałtyckim

W Mielnie czeka wiele atrakcji, które sprawią, że wypoczynek z pewnością będzie udany. Mielno znajduje się na Wybrzeżu Słowińskim w powiecie koszalińskim i stanowi doskonałą bazę wypadową wakacje. Położenie tej miejscowości między jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim jest jego kolejnym atutem. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, rodziny z dziećmi, młodzież czy seniorzy. Plaże i kąpieliska są świetnie przygotowane, strzeżone z zapleczem gastronomicznym i sanitarnym. Tutejsza baza noclegowa rozwinięta jest bardzo dobrze, zapewnia doskonałe warunki i atrakcje o każdej porze roku.  

Co warto zwiedzić wybierając ośrodki wczasowe w Mielnie?
Mielno oferuje szereg licznych atrakcji dostępnych przez cały rok, choć najwięcej turystów wybiera noclegi w Mielnie latem. W miejscowości i jej pobliżu warto zobaczyć: Labiryntowe Pole, powojenne bunkry, Kosmiczny Labirynt, ciekawe szlaki piesze i rowerowe, Promenadę Przyjaźni, szerokie i piaszczyste plażę i kąpieliska, które w wyznaczonych miejscach są strzeżone przez ratowników WOPR, pomnik Morsa, Park Nadmorski ze Starym Słowiańskim Grodziskiem, Pomnik Lotników oraz przystanie rybackie nad jez. Jamno i w Unieściu, Park Linowy.

Jakie są najpopularniejsze ośrodki wczasowe w Mielnie?

Do najbardziej popularnych ośrodków wczasowych Mielna zaliczane są te, które oferują wyżywienie, miejsce na ognisko, grilla i z dużą ilością zabawek dla dzieci. Najczęściej są to noclegi blisko morza i plaży. 

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wczasowym w Mielnie?
Ośrodki wczasowe nad morzem dostępne są w zróżnicowanych cenach, co oczywiście zależy od długości pobytu oraz sezonu niskiego czy wysokiego. Cena za nocleg w Mielnie zależy również czy goście decydują się na wykupienie wyżywienia.

Jakie ośrodki wczasowe wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Ośrodki wczasowe wybierane przez rodziny w większości decydują się na noclegi z wyżywieniem. Pod uwagę brane są także atrakcje dla dzieci, takie jak sala zabaw czy plac zabaw. Wiele ośrodków dysponuje animatorami, którzy chętnie zajmą się najmłodszymi organizując im ciekawe zabawy czy wycieczki. Rodziny z dziećmi zwracają uwagę także na na odległość od plaży czy możliwość wypożyczenia sprzętu plażowego.