Hotele Mielno

Liczba ofert: 1
Od 50 zł
(0 opinii)
Dune Resort Mielno
Mielno, Pionierów 18 , Pomorze Zachodnie
Kategoria: Hotele Mielno
Mielno Apartments Dune jest położony w popularnej
nadmorskiej miejscowości blisko plaży ok 20 m.

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą hotele, Mielno noclegi to idealny wybór na wczasy w Pomorzu Zachodnim

Mielno jest doskonałym miejscem na wakacyjny wypoczynek. Miejscowość ta posiada świetną bazę noclegową, która zapewni udany pobyt. W Mielnie dostępne są dwa kąpieliska morskie a także przystań rybacka. Ciekawe jest też położenie miejscowości tj. pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim, co jest jej największym atutem. Na pewno warto udać się pod Pomnik Morsa, atrakcja dla miłośników morskich kąpieli w niskich temperaturach wody, przy nim spotykają się grupy tzw. Morsów aby rozpocząć lub zakończyć sezon na morsowanie. Przez Mielno prowadzi wiele ścieżek rowerowych, dzięki którym można wiele zwiedzić, warto też przejść się piękną aleją lipową z Mielna do Mielenka.

Co warto zwiedzić wybierając hotele w Mielnie? 

Najciekawszą atrakcją jest Promenada Przyjaźni, która tętni życiem prawie przez całą dobę. Spotkamy tu ulicznych grajków, mimów, kramy z pamiątkami, lodami czy goframi. Ponadto mieleńska plaża przyciąga turystów, jest szeroka, czysta i strzeżona a wokół niej znajdują się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki itp. Koniecznie trzeba zobaczyć Pomnik Lotników oraz powojenne bunkry. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, turyści wybierają się na spacery wzdłuż plaży lub dancing, gdzie wieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem, można tu kupić widokówki, pamiątki lub wiele innych rzeczy. Warto także udać się nad jezioro Jamno, to doskonałe miejsce dla rybaków oraz miłośników sportów wodnych. 

Jakie są najpopularniejsze hotele w Mielnie?

Jednymi z najpopularniejszych hoteli w Mielnie są te z basenem, sauną i jacuzzi. Komfort i wygoda w apartamentach i pokojach hotelowych są szczególnie brane pod uwagę. Standardem jest wyżywienie, są też dostępne siłownie oraz zajęcia z animatorami, które zajmują się czas dzieci. 

Ile kosztuje nocleg w hotelu w Mielnie?

Hotelowe pokoje to wysoki standard usług, za który trzeba jednak dobrze zapłacić. Średnia cena za nocleg wynosi 110 - 150 zł za dobę. Hotele także prowadzą ciekawe oferty i pakiety, z których warto skorzystać, jest wówczas okazja do wykupienia pobytu w niższej cenie.

Jakie hotele wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi to ten, który zapewni dodatkową rozrywkę i liczne udogodnienia. Coraz więcej obiektów hotelowych posiada sauny, jacuzi i basen. W takich hotelach znajduje się profesjonalnie wykwalifikowany personel, animatorzy czasu wolnego dla dzieci. Dużym atutem są także sale zabaw z tzw. małpim gajem, dla nieco starszych sale gier ( z bilardem, rzutkami itd.)