Motele Mielno

Liczba ofert: 0

O miejscowości Mielno

Jeśli planujesz wyjazd w nad morze świetnym wyborem będą motele, Mielno noclegi to idealny wybór na wczasy w Pomorzu Zachodnim

Każdego roku Mielno przeżywa prawdziwy najazd turystów. Jest dobrze znaną miejscowością turystyczną Pomorza Zachodniego. Posiada dwa kąpieliska morskie oraz przystań dla rybaków. Ulokowana jest pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim, co jest jej największym atutem.  Pomnik Morsa jest atrakcją, która przyciąga miłośników morskich kąpieli w niskich temperaturach wody, przy nim spotykają się grupy tzw. Morsów aby rozpocząć lub zakończyć sezon na morsowanie. Przez Mielno prowadzi wiele ścieżek rowerowych, dzięki którym można wiele zwierdzić, warto też przejść się piękną aleją lipową z Mielna do Mielenka.

Co warto zwiedzić wybierając motele w Mielnie? 

 Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest szeroka, czysta i strzeżona wokół której znajdują się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki itp. Miejscem, które tętni życiem jest Promenada Przyjaźni spotkamy tu ulicznych grajków, mimów, kramy z pamiątkami, lodami czy goframi. Tutaj każdy wczasowicz wieczorem wybiera się na spacer lub dancing, bo wieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem, można tu kupić widokówki, pamiątki lub wiele innych rzeczy. Mielno jak i większość nadmorskich miejscowośći posiada wiele atrakcji, które dostępne są o każdej porze roku. W Mielnie znajdują się dwa bunkry, prawdopodobnie były one prochownią bądź stanowiskiem obserwacyjnym. 

Jakie są najpopularniejsze motele w Mielnie?

Motele coraz chętniej wybierają ludzie młodzi, grupy przyjaciół. Najpopularniejszymi są motele zapewniające wyżywienie, możliwość wypożyczenia rowerów czy sprzętu plażowego. 

Ile kosztuje nocleg w motelu w Mielnie?

Wynajęcie pokoju w motelu to koszt ok. 40-65 zł za dobę. Jak w przypadku każdego miejsca noclegowego należy wziąć pod uwagę sezon oraz długość pobytu, wówczas cena jest inna. Warto dodać, że istnieje możliwość negocjacji cen.

Jakie motele wybrać dla rodzin z dziećmi? 

Rodziny zazwyczaj biorą pod uwagę lokalizację czyli odległość od plaży oraz udogodnienia dla dzieci. Ważne jest aby motel posiadał odpowiednie zaplacze dla najmłodszych tj. sale i place zabaw, mnóstwo zabawek oraz gier planszowych. Są też specjalne świetlice, gdzie prowadzone są ciekawe zajęcia dla dzieci. Dodatkowym atutem jest monitoring.